Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Lista zmian w patchu 3.0 - Fall of Oriath

Najnowsze informacje ze świata Path of Exile
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Posty: 1267
Rejestracja: 15 lut 2013, o 07:33
Kontaktowanie:

Lista zmian w patchu 3.0 - Fall of Oriath

Postautor: HeniekHardkor » 3 sie 2017, o 21:56

Obrazek
Jest już dostępna pełna lista zmian z najnowszego patcha, który ukaże się już w ten piątek 4 sierpnia o godzinie 22 naszego czasu.
https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1930316
Ilość zmian jest ogromna więc niestety nie spodziewajcie się pełnego tłumaczenia;)
Natamiast z najważniejszych zmian można wymienić.

- 6 nowych aktów! co oznacza również usunięcie poziomu cruel i merciles, od tej pory fabularną część gry przechodzimy tylko raz!

- zmiany w labiryncie, znaczne skrócenie labiryntu na dwóch pierwszych poziomach, oraz łatwiejszy dostęp do niego (dodatkowy teleport po wciśnięciu "u"), i mniejsza ilość triali potrzebnych do jego otworzenia

- nowy system DoT (Damage over time) zmiana jest dosyć skomplikowana więc spróbujemy ją opisać innym razem, ale najważniejszą rzeczą jest usunięcie wszystkich żródeł tzw. "double dipingu", czyli sposoby skalowania obrażeń w taki sposób, że jeden bonus wpływał zarówno na początkowe obrażenia (główny hit) oraz później dodatkowo powiększał DoTa (który i tak już raz został powiększony ).

- zmiana systemu Pierce, teraz zamiast procentowych wartości pierce zwiększa ilość mobów które przebijają "strzały". Np gem Pierce daje teraz na pierwszym poziomie +2 dodatkowe przebicia, czyli strzała zatrzyma się dopiero na 3 mobie (w linii prostej).

Oprócz tego mnóstwo innych zmian, naprawionych bugów, nowych przedmiotów unikalnych, zmian na drzewku, zmian w klasach Ascendancy itd...

Jeśli macie jakieś pytania dotyczące zmian, lub nie znacie angielskiego i chcielibyście się dowiedzieć czegoś konkretnego to piszcie, będziemy odpowiadać i tłumaczyć.

Wróć do „Newsy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Derikdync, KeganKEF, Ridgekeni i 3 gości