Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Klika pytan nowego

Pytajcie, a zostanie wam udzielona odpowiedź.
wojoking2

Re: Klika pytan nowego

Postautor: wojoking2 » 1 maja 2017, o 15:16

To i ja mam pytanie - może jeszcze dzisiaj sobie pogram.

Nie zadaję obrażeń z broni ani skilli z gemów, które wymagają broni.
Mam klejnot z skillem Molten Strike lvl. 9 wymagania to lvl 28 (mam 31) i 67 siły (mam 119). Skill leży obecnie w hełmie, ale standardowo był w tarczy. Używałem go pod prawy przycisk myszy.
To samo z skillem Flameblast.
Wieża Flame Totem działa jak powinna.

Do niedawna było wszystko dobrze. Kupiłem nawet kilka rodzai broni (mimo iż wcześniej skill działał przy tej co mam) bo myślałem, że to może od tego zależy. Pewnie nacisnąłem znów coś gdzieś i temu takie rzeczy.

Proszę o pomoc! :D
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: HeniekHardkor » 1 maja 2017, o 20:05

Otwórz swoje drzewko, przejedz na lewą krawędz, znajdź talent Ancestral Bond, i przeczytaj DOKŁADNIE co tam jest napisane ;)
wojoking2

Postautor: wojoking2 » 2 maja 2017, o 10:12

Dziekuje. Kto czyta ten ma latwiej :|
byali

Postautor: byali » 22 cze 2017, o 16:34

Witam. Wczoraj zacząłem przygodę z poe. Żeby nie zepsuć pierwszej swojej postaci wybrałem ten build https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1729087 , no i wszystko fajnie przeczytałem tylko nie za bardzo wiem jakie gemy mam wybierać od NPC za misje. A tutaj mam to rozpisane na jakieś linki i czy ktoś byłby w stanie mi wytłumaczyć jak mam to czytać?
XnIcRaM

Administrator

Postautor: XnIcRaM » 22 cze 2017, o 21:31

Autor buildu do którego podałeś linka wymienia jako potrzebne gemy takie jak: Righteous Fire, Elemental Focus, Increased Area of Effect, Concentrated Effect,Increased Burning Damage, Cast When Damage Taken (3x), Molten Shell, Life Leech, Iron Will, Shield Charge, Faster Attacks, Fortify, Enduring Cry, Cast When Damage Taken, Vortex, Immortal Call, Stone Golem, Purity of Fire, Vitality, Flame Dash, Blade Vortex, Tempest Shield), Curse on Hit, Flammability, Scorching Ray jeśli robiąc jakieś zadanie masz do wyboru jeden z tych gemów to go sobie weź, jeśli nie ma żadnego z nich to weź jakikolwiek lub nie bierz żadnego.
byali

Postautor: byali » 23 cze 2017, o 10:41

A o co chodzi z tymi linkami bo jak wpisuje w google to nic konkretnego dla tej frazy mi nie wyskakuje. W sensie o co chodzi z tym BBBR RRR itd.
@ zdobyłem ten skill Righteous Fire używam go ciągle przez 2-3 sekundy i nie mam HP. Popatrzałem na youtube i tam ludzie z tym skilem nie mają hp tylko jakaś tarcze magiczną (?). Jak mam zamienić hp na tarcze, czy o co chodzi z tym?
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: HeniekHardkor » 23 cze 2017, o 13:45

Tłumaczenie Ci tego nic nie da, jeśli nie znasz angielskiego to zaraz znowu utkniesz.
Zrób sobie drugą postać, pobiegaj nią ze 2-3 dni, jakiegoś "woja" najlepiej poznaj trochę lepiej grę i wróć do tematu. Nie wiesz co to są linki, nie wiesz co to są kolory, tak się nie da grać ;)
B - Blue
R - Red
G - Green
Awatar użytkownika
S7ymon

Postautor: S7ymon » 24 cze 2017, o 17:21

A jak ma się sprawa z x%Increased Physical Damage czy efekt tego jest tylko podczas melee attack? Czy podczas czaru zadającego fizyczne obrażenia np. Ethereal Knives Projectile, Spell Deals (4-459) to (6-688) Physical Damage również da to wzmocnienie ataku ?

Owy x%Increased Physical Damage trafia się mi częściej niż Spell Damage.
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: HeniekHardkor » 26 cze 2017, o 18:41

% Physical Dmg na broni daje obrażenia tylko do ataków tą bronią.
% Physical dmg na drzewku i jewelach i przedmiotach innych niż broń (np pasek rustic sash) daje obrazenia rowniez do czarów np EK
mateuszadam

Postautor: mateuszadam » 3 lip 2017, o 14:12

Witam, jestem nowy na forum i w sumie grze też nie jestem jakoś bardzo długo. Mam pytanie czy ktoś orientuje się w umiejętności jaką używam (Lightning Strike) ulepszenie umiejętności będzie dawało dobry dmg z gemów - Lightning Strike + Weapon Elemental Damage Support + Slower Projectiles Support + Multistrike Support + Physical to Lightning Support. Dla wyjaśnienia gram Duelistą 2x 1h . Mam też pytanie czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć jaka może być cena w chaosach zbroi Death's Oath Astral Plate, na Lidze Standard. I czy powyższe gemy włożone do takiej zbroi nie będą kolidować z tym że nie są one włożone w broń?? Z góry dzięki za pomoc

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”